Kategorie

Prawo do odstąpienia od umowy

Zwrot towaru

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, masz prawo jako konsument do odstąpienia od umowy sprzedaży przedmiotu kupionego w naszym sklepie, w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny.

2. Jeśli podejmiesz decyzję o zwrocie zakupionego w naszym sklepie przedmiotu, powiadom nas o tym (może być e-mailem). Nie zapomnij podać nam numeru Twojego konta bankowego, na które mamy przelać zapłaconą wcześniej kwotę za zakupy wraz z kosztami przesyłki.

3. Jeśli dysponujesz paragonem, sugerujemy zrobienie jego kopii oraz przesłanie do nas oryginalnego paragonu wraz ze zwracanym przedmiotem.

4. Zwracane towary odsyłasz na Twój koszt. Dlatego w zależności od wielkości przedmiotu, wyślij go zwykłym listem poleconym lub zwykłą paczką pocztową. Nie wysyłaj zwykłym listem nie rejestrowanym, gdyż w przypadku zaginięcia przesyłki nie będzie można śledzić jej drogi i odnaleźć zguby. Nie wysyłaj zwracanych towarów przesyłką za pobraniem, gdyż takich przesyłek nie odbieramy.

5. Po otrzymaniu zwróconego towaru w ciągu 2 dni roboczych przelejemy zapłaconą kwotę za zakup towaru na wskazane przez Ciebie konto bankowe.
6. Jeśli odeślesz wszystkie zakupione towary, oprócz ich wartości zwrócimy Ci również poniesiony przez Ciebie koszt dostawy.

FORMULARZ ZWROTU                                                                                                           Miejscowość i data: ………….

Sklep internetowy www.miazek.pl

KOLCZYKI.PL 90-212 Łódź, ul. Sterlinga 27/29 NIP: 836-102-12-17;  REGON: 100543453

Dane konsumenta

Imię i nazwisko ……………………………………………………………………………………………

Adres: ………………………………………………………………………………………………………

Telefon/e-mail: ……………………………………………………………………………………………..

Nr zamówienia: ……………………………………………………………………………………………

Nr konta bankowego: ……………………………………………………………………………………..

Informacje o zwracanych produktach

Nazwa/symbol produktu/ów…………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………

Data zakupu: ………………………..

Wartość wszystkich zakupionych produktów (wraz z kosztem dostawy): ………………………………………

Forma zapłaty: ……………………………………………………………………………..

Data otrzymania produktów: …………………………………………………………………..

Oświadczenie kupującego

Niniejszym oświadczam, że odstępuję od umowy zawartej na odległość. W związku z tym proszę o dokonanie zwrotu wpłaconej przeze mnie należności na wskazany powyżej numer konta bankowego.

……………………………………………….. podpis Kupującego